Jdi na obsah Jdi na menu
 


Napsali nám noví majitelé

 

Pokud nás chcete potěšit, napište nám, jak se mají pejskové, které jste si od nás adoptovali a my vaše příspevky rádi zveřejníme zde. Příběhy s fotkami zasílejte na mail webmastera coracos@seznam.cz

                                                                       Kasi :

 15.7.2008

Tak posílám zprávy o Kasi. U mě je od 29.6.2008, kdy mi ji předali Šimkovi. Vzhledem k tomu,že teď byla na cestách, čili bydlela v přepravce a spala s celou mojí smečkou ve stanu, tak jí to možná pomohlo v tom, že už nezasedne doma, kdy se jí zachce Včera jsme se vrátili z dovolené a za celý odpoledne neudělala ani jednu louži, a dokonce i přes noc vydržela.

Jinak toho teriéra bych tam viděla, vrhá se někdy po lidech, hlavně těch, co mají kalhoty a cyklistům se vrhá pod kolo. Doma si pořád hraje, tahá hračky, ale co dokáže venku vyvinout za rychlost - však od září začne trénovat flyball, on jí pomůže i v tom, aby neblbla s těmi nohavicemi.

Moje kočky zbožňuje, Jim už ji tak nějak vzal na vědomí, Dag ji zatím více méně ignoruje, ale taky na ní vrčí a zubí se, to bylo hlavně ve stanu. Ne, že by se Kasi nebránila, když se jí zdálo, že to je moc.

Venku honí zajíce, už mi stihla utéct na golfové hřiště, ještě, že nás nikdo neviděl. Jo a je to pěkný čuně a ne voňavá holčička, ve všem se vyválí a vezme do tlaminy. Hřeben asi viděla jen z rychlíku, když se jí snažím učesat binec ze srsti, to je jak s malým dítětem,jak se u toho kroutí a okusuje mě.

Tento týden ji ještě seznámím s koníkem. Na pátek ji mám objednanou na kastraci, jen doufám, že nezačne hárat dřív, protože Jima začala nějak extrémně zajímat.

Taky přibrala, a granule jí jedou. Fotky ještě nemám, vůbec nebyl čas fotit. Jakmile nějaké udělám, určitě pošlu.

A už se těším, jak Vám dám příští rok zprávu, jak Kasi závodí ve flyballe.
 
Martina Točeková
Vedoucí odd.vnitřních služeb

                                                                 Prcek :

Ahoj,                                                                                                       9.7.2008

zasílám fotky Prcka, kterého jsme přejmenovali na Ozzyho.

Má se u nás fajn, je z něho pěkný mlsoun! Mezi jeho oblíbené patří párečky, salám, šunčička, zmrzlinka a mrkvička :-D

Hrozně rád se kamarádí s ostatními pejsky i kočkami. Akorát loví ptáčky a všecko, co lítá.

Spí u mě v posteli, je to náš pelíšek. Dokud z ní nevylezu, nehne se ode mě. Vždycky pozná, když je mi smutno, přijde a kňučí, jako by se mnou brečel a chtěl mě utěšit.

Ozzy je fakt kámoš!! Jsem moc šťastná, že ho mám!

Zdraví

Anet a Ozzy


Sam :

Dobrý den,                                                                                             1.7.2008

posílám slíbené fotky Sama, kterého minulý měsíc adoptovali Saboukovi z Bestviny.

Je to zlatíčko, i když má své chvilky. Vynutil si i nocování doma, na což jsme zvyklí nebyli. Ale má svůj pelíšek, který celou noc neopouští.

Máme z něho radost. Bez aportu by asi nemohl žít. Pokaždé si najde někoho, koho svým pronásledováním a předhazováním míčku donutí, aby se  mu věnoval.

Když k nám přišel, ovládal základní povely. Ovšem když je rozjařený, všechno jde stranou. Je mimořádně aktivní. Ani plavání jej neunaví.

Zdravíme z Běstviny!

Peggy :

Dobrý den,                                                                                              4.5.2008


tak vám konečně píšu pár vět o naší Peggynce. Nechali jsme jí jméno, co dostala v útulku a už na něj perfektně slyší. Také jsem si ji naučila na pískání. Ze začátku jsme měli malý problém, že nám utíkala na louce, ale vždy se nechalala zase odchytit. Také se moc nemusí s ostatními psy, ale už začíná chápat, že je nemusí mít ráda, ale že mi stačí, kdyžř si jich nevšímá.

Dneska už je Peggy stoprocentně u nás doma. Poslouchá na zavolání a když něco dělám na zahradě, tak pořád chodí za mnou.  Peggy si také náležitě užívá procházky na louku a koupání v nedalekém rybníce a už i bez vodítka.

Náš malý synek si ji velmi oblíbil a můžu říct, že Peggy je na něj moc hodná a trpělivě snáší jeho mazlení. Jsme moc rádi, že ji máme a myslím, že i ona, že má nás.

H+J+D

 

 

 

Kessy :

Dobrý den,                                                                                        24.4 2008

tak tady je naše Kessynka (nechali jsme jí její jméno). Je to tak úžasný pejsek. Každou neděli s ní chodíme na cvičák a moc jí to jde. Za tu dobu se už naučila základní povely. Na pejsky je jako litá. Vždycky když nějakého vidí, hned k němu běží a chce si hrát. U nás se rychle zabydlela a život bez ní si vůbec neumíme představit.

Pozdrav z Rakovníka vám posílají

Brožovi


 

 

 

 

Black :

Dobrý den,                                                                               20.4.2008

tak to je náš nový člen rodiny. Black (ponechali jsme mu jeho jméno) je úžasný, hodný, vnímavý, hravý...  Jsme moc rádi, že ho máme!!
Poznáváte ho? Trošičku jme mu dali nový sestřih...

Pozdravení z Holohlav

 

Asta :

Dobrý den,                                                                                       17.4.2008

Asta, náš nový člen rodiny se u nás rychle zabydlela. Nejdříve měla trochu strach z výtahu, schodů a z nových předmětů, ale ted už je zvyklá. Venku je poslušná a ke všem milá. Máme ji rádi a doufáme, že se jí u nás líbí.

Veronika  F.


Connie :

Dobrý den,                                                                                       9.4.2008

tak to je naše Kačka, dříve Connie. Na jméno si už docela zvykla, je strašně mazlivá, hlavně ráno, večer před spanim a při vítání příchodu z práce...

V autě je v klidu, soustředěně pozoruje jízdu, nestresuje ji to, koupání přežije, ale jsou i lepší věci, ostatních psů se spíš bojí a utíká, zahradu vítá, čmuchá všude možně kočičky, na vodítku si zvyká, ale na vše ma svou hlavu... :-)

Tak to je náš "nový člen rodiny".

Pěkný den, P+M